Wrocławska organizacja w obliczu pandemii koronawirusa – Europejskie Centrum Edukacji Międzykulturowej

autorstwo: Europejskie Centrum Edukacji Międzykulturowej | www.dfop.org.pl (organizacja członkowska Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych)

BABCIE GÓRĄ!

Przyszło nam żyć w dziwnych czasach i chyba nikt się nie spodziewał, że mogą nadejść…

Jesteśmy seniorkami odseparowanymi od swoich bliskich i wiemy jak bardzo doskwiera nam ta izolacja. Rozumiemy, że jest ona dla naszego dobra.

Od stycznia tego roku, nasza organizacja Europejskie Centrum Edukacji Międzykulturowej realizuje publiczne zadanie zawarte z Gminą Wrocław. W związku z zaistniałą sytuacją w kraju i wprowadzonymi obostrzeniami musiałyśmy zawiesić realizację naszego programu „Międzypokoleniowo – barwnie i zdrowo”. Potrzebowałyśmy czasu aby oswoić się z tą nową rzeczywistością i uwierzyć, że nawet w tak trudnych dla nas, seniorek czasach można żyć inaczej, ale to wcale nie znaczy, że gorzej… Życie nauczyło nas aby zawsze szukać pozytywne strony w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji. Nie jest to łatwe, ale wzajemnie się motywujemy i co najważniejsze, działamy. Postanowiłyśmy kontynuować nasze rozpoczęte kilka miesięcy temu zajęcia, dostosowując je do obecnej sytuacji czyli działamy online.

CZYTAJ DALEJ!

 

Umiejętności

Opublikowano w dniu

1 maja 2020

Skip to content