#EuropejczycyPrzeciwCOVID19

,

🔹Parlament Europejski i inne instytucje UE zaczęły nową kampanię, aby podnieść wszystkich na duchu w czasie pandemii COVID-19 – #EuropejczycyPrzeciwCOVID19:

👉 Zdajemy sobie sprawę, że to trudny czas, wiele osób odczuwa lęk, smutek czy stres. Śledzenie codziennych wiadomości na temat koronawirusa może spotęgować nasze obawy, dlatego chcielibyśmy zebrać i podzielić się z Tobą budującymi informacjami.

🔹 Chcemy upowszechniać przykłady pozytywnych działań, solidarności i współpracy między Europejczykami i dlatego potrzebujemy TWOJEJ pomocy! Dzięki współpracy możemy poprawić nastroje w naszym otoczeniu.
👉 Czy znasz jakichś lokalnych bohaterów w swojej okolicy lub w sieci?
👉 A może sam(a) pomagasz komuś w codziennych obowiązkach?
👉 Może jako wolontariusz(ka) dostarczasz żywność potrzebującym?
👉 Albo walczysz z dezinformacją lub robisz bezpłatne szkolenia w sieci?
👉 A może sam(a) jesteś na pierwszej linii frontu walki z pandemią albo znasz taką osobę?

🔹 Wyślij nam e-mail lub podziel się na mediach społecznościowych historią swojego bohatera dnia codziennego, otaguj nas na Facebook, Twitter, Instagram i dodaj hasztag #EuropejczycyPrzeciwCOVID19. Wspierajmy współpracę i wzajemną pomoc!

👉 mail: kontakt-pl@wspolnie.eu
👉 FB: Parlament Europejski – Biuro w Polsce

🔹 A może zostaniesz bohaterem/bohaterką w ramach akcji #zostańwdomu? Na nasz apel odpowiedziała już wolontariuszka Krystyna. Krystyna pisze blog dla seniorów „Kultura Wirtualna 60+”, aktywizuje ich, przeciwdziała ich wykluczeniu społecznemu.
👉 https://60virtualculturepl.blogspot.com/…/swietujmy-w-domu-…

Umiejętności

Opublikowano w dniu

29 maja 2020

Skip to content